ЦВК завершила прийом документів від кандидатів у президенти

Опівночі 30 березня Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президенти України.

Про намір балотуватися на дострокових президентських виборах заявили 46 громадян. З них — 38 самовисуванців і вісім — представники партій. За вихідні в комісію документи подала 21 особа. Питання про реєстрацію кандидатів у президенти буде розглядатися до 4 квітня.

На сьогоднішній день офіційно зареєстровані сім кандидатів: Михайло Добкін (екс-губернатор Харкова, Партія регіонів), Сергій Тігіпко (народний депутат, Партія регіонів), Вадим Рабинович (президент Всеукраїнського єврейського конгресу ), Юрій Бойко (екс-віце-прем’єр України, Партія регіонів), Ренат Кузьмін (екс-заступник секретаря РНБО України), Валерій Коновалюк (безпартійний, самовисуванець) та Володимир Саранов (бізнесмен, самовисуванець).

У минулі вихідні документи на реєстрацію подали Петро Порошенко, якого вирішив підтримати УДАР, лідер Батьківщини Юлія Тимошенко, голова ВО Свобода Олег Тягнибок, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко, лідер КПУ Петро Симоненко, лідер Правого сектора Дмитро Ярош, екс-міністр соціальної політики Наталія Королевська, лікар Ольга Богомолець та інші.

Нагадаємо, дострокові президентські вибори заплановані на 25 травня.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.