Вибори-2014: ЦВК зареєструвала 23 кандидата в президенти

Станом на 2 квітня Центральна виборча комісія зареєструвала 23 кандидата на президентських виборах. Сьогодні Центрвиборчком зареєстрував ще два претенденти на пост президента: Василя Куйбіду та Зоряна Шкіряка, повідомила прес-служба ЦВК.

На сьогоднішньому засіданні, розглянувши відповідні заяви цих кандидатів, виборчком зареєстрував їх уповноважених представників у ЦВК з правом дорадчого голосу.

Як наголошується в повідомленні, Центрвиборчком відмовив у реєстрації кандидатами на пост президента України С.Щетиніну, В.Велідченку, О.Омельченку, «оскільки вони порушили встановлений виборчим законом порядок висування кандидата або подані ними документи не відповідають вимогам статей 48 і 51 Закону України «Про вибори президента України».

«Відтак, станом на 2 квітня 2014 року  Центральна виборча комісія зареєструвала 23 кандидата на пост президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року, а 20 особам відмовлено в реєстрації. Всього до ЦВК подали документи 46 осіб, бажаючих балотуватися на пост президента України. Таким чином, Комісії залишилося розглянути документи 3 осіб, — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) планує направити на вибори президента України 1000 спостерігачів.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.