Рада внесла зміни до закону про Держслужбу спецзв’язку

Верховна Рада внесла зміни до закону про Держслужбу спеціального зв’язку та захисту інформації N4432. За дане рішення проголосувало 277 народних депутатів.

Як передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ, закон визначає правові основи організації та діяльності Держслужби спецзв’язку та захисту інформації. Визначається структура і загальна чисельність служби, умови призначення і звільнення голови служби та його заступників, умови мобілізаційного розгортання і приведення в готовність територіальних підрозділів служби.

Також визначаються відносини Держслужби з органами державної влади та місцевого самоврядування, умови фінансового та матеріально-технічного забезпечення служби, відповідальність за правопорушення у сфері діяльності спецслужби. Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку України) є провідною технічною спецслужбою України, яка підконтрольна президенту України. Спецслужба була створена в 2006 році.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.