Тягнибок: Тих, хто прослужив 45 днів — демобілізують

 

Фото — mil.gov.ua
В Україні продовжена мобілізація, а ті, хто прослужив 45 днів, будуть демобілізовані. Про це повідомив лідер фракції Свобода  Олег Тягнибок сьогодні на брифінгу після закритого засідання Верховної Ради.

Як повідомляє УНІАН, за словами Тягнибока, сьогодні на засіданні парламенту прийнято рішення «про продовження мобілізації, а ті мобілізовані, які вже прослужили 45 днів, будуть демобілізовані».

Тягнибок зазначив, що в нинішній ситуації, коли деякі підрозділи силових структур не виконують накази, це рішення дуже важливе. Він також повідомив, що відповідно до сьогоднішнього рішення парламенту ті військовослужбовці, які задіяні в антитерористичній операції, отримають статус учасників бойових дій.

Нагадаємо, 17 березня в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію в зв’язку з військовим вторгненням Росії. У Збройні Сили планували закликати 20 тисяч людей, ще 20 тисяч — до складу Національної гвардії.

Заступник міністра оборони Петро Мехед заявив, що українські військовослужбовці, що потрапили під часткову мобілізацію,  отримуватимуть більше 2 тис.грн. За його словами, в числі мобілізованих були не тільки рядові, а й командна ланка, тому розмір грошової допомоги може відрізнятися в залежності від звання і посади.

Турчинов також підписв указ про заходи щодо підвищення обороноздатності держави, який відновлює заклик на термінову військову службу.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.