Білий дім: Лідери Росії сіють хаос в Україні

Сполучені Штати вважають парадоксальними сумніви Росії щодо легітимності українських виборів. Про це заявив представник Білого дому Джей Карні.

«Це іронічно чути, як російські урядові лідери говорять про складність виборів в умовах хаосу, який вони самі допомагають сіяти», — сказав Карні.

Країни ЄС, США, Канада і Японія закликають Росію визнати законність виборів в Україні і застерігають її від спроби зриву голосування 25 травня. Напередодні помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що проведення президентських виборів в Україні лежить у площині національної безпеки Сполучених Штатів Америки. «В інтересах національної безпеки США, щоб 25 травня в Україні відбулися президентські вибори, які відображатимуть волю 45 мільйонів українців», — зазначила представник Державного департаменту .

Нагадаємо, раніше США і Великобританія заявляли, що у разі зриву президентських виборів Захід застосує третій пакет санкцій проти РФ. Причому Вашингтон пообіцяв зробити все можливе, щоб вибори президента відбулися. У ЦВК України повідомили, що президентські вибори 25 травня відбудуться навіть в умовах надзвичайного стану.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.