З пожежею в Одесі допоможуть розібратися міжнародні експерти

Україна запросила міжнародну експертизу речовини, яка, можливо, горіла  в Будинку профспілок в Одесі і призвела до масових жертв. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко, — передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

«Це компетенція Міністерства внутрішніх справ, але я вам доповім, що буде проведена міжнародна експертиза речовин, які горіли, і внаслідок горіння яких загинули багато людей. Таке замовлення було зроблено державою. І найближчим часом будуть оприлюднені результати», — сказав він.

За його словами, в ході слідства також будуть називатися прізвища діючих і колишніх високопосадовців, які причетні до організації масових заворушень в Одесі. «Всі  прізвища тих, хто фактично спровокував і здійснив свої злочинні плани… із залученням колишніх або нинішніх співробітників правоохоронних органів досить високого рівня, в тому числі з колишнього керівництва обласної державної адміністрації, всі ці особи будуть за санкцією суду арештовані , і ми будемо повідомляти їх прізвища. Зараз всі вони вже підпадають під розслідування», — сказав він.

Генпрокурор Олег Махніцький додав, що акції в Одесі не були підготовлені на якомусь вуличному рівні: «Це була спланована, скоординована акція , і в ній брали участь, в тому числі, представники влади».

Нагадаємо, 2 травня в Одесі проросійські активісти напали на мирну ходу прихильників соборності України. Після чого активісти Майдану і ультрас ліквідували на Куликовому полі табір проросійських прихильників, які забарикадувалися в будівлі Будинку профспілок. Антимайданівці зникли в будівлі і відстрілювалися, а також кидали каміння та коктейлі Молотова, від чого і почалася пожежа. За останніми даними, в ході зіткнень і під час пожежі загинули 46 чоловік.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.