Донецькі сепаратисти відмовилися переносити «референдум»

Лідери проросійських сепаратистів у Донецьку заявляють, що не мають наміру переносити так званий референдум з самовизначення, призначений на 11 травня, незважаючи на заклик президента Росії Володимира Путіна.

«Координаційний комітет» самопроголошеної «Донецької народної республіки» оголосив таке рішення після засідання в Донецьку, повідомляє Радіо Свобода.

Самопроголошений лідер донецьких сепаратистів Денис Пушілін заявив, що «референдум відбудеться 11 травня». Інформації від сепаратистів у Луганську з цього приводу поки не було.

Нагадаємо, 7 травня Путін заявив, що Росія відвела свої військові підрозділи від української території, закликав прихильників федералізації перенести так званий референдум на південному сході України і підкреслив важливість проведення президентських виборів.

У Держдепі США назвали заяви Путіна недостатніми і висунули додаткові вимоги до Кремля щодо виходу з української кризи. У НАТО і Пентагоні не підтвердили, що Росія відвела свої війська від української території.

Сьогодні прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що Путін поки не отримував відповіді на свій заклик до прихильників федералізації перенести так званий референдум.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.