Источник | Правозахисна Група "Варта"" />

Всі референдуми на Донбасі поза правовим полем — СКМ Источник

Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала директор з комунікацій Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Наталія Ємченко.

Вона зазначила, що всі чотири референдуми в Донецькій і Луганській областях «проходили поза правовим полем України». «Ми працюємо тільки в рамках українського законодавства і враховувати у своїй роботі будемо тільки його» ​, — підкреслили в СКМ.

Крім того, вона підтвердила, що сепаратисти приходили на заводи групи з вимогою приєднатися до незаконного голосування. «На наші активи, скажімо так, зверталися організатори референдумів. Ми ввічливо просили у них правову базу і оскільки її не було — на цьому розмова зазвичай обривалася», — сказала вона.

Нагадаємо, вчора на Донбасі пройшло відразу чотири незаконних референдуми. Один з них провели проросійські бойовики-сепаратисти . Учасникам «референдуму» дозволяли голосувати без паспорта і кілька разів. «Голосування» і «підрахунок» голосів проходило без незалежних міжнародних спостерігачів.

Світ і влади України відмовилися визнавати результати «референдуму». За даними експертів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Щоб надати масштабність своєї акції, сепаратисти створювали штучні черги. Наприклад, тільки в Маріуполі, де живе близько 450 тисяч осіб, бойовики відкрили лише чотири ділянки замість 200, які зазвичай відкриваються на виборах. Експерти відзначають, що псевдореферендум не можна вважати навіть соціологічним опитуванням.

<a href=»http://liga.net/»>Источник</a>

 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.