У Донбасі підготовка до виборів зривається лише в Слов’янську-ОДА

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута впевнений, що сепаратистам не вдасться зірвати президентські вибори в регіоні. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Донецьку. «У нас 2425 дільниць. І я впевнений, що ніяких сил у сепаратистів немає, щоб це блокувати», — сказав він.

Крім того , губернатор заявив, що тут може допомогти приклад Маріуполя, де почали патрулювати вулиці «народні дружини » з числа працівників підприємств «Метінвесту». «І ми на прикладі Маріуполя покажемо, як можна захистити чесні вибори», — вважає Тарута.

«У всіх містах крім Слов’янська підготовка до виборів йде за планом», — уточнив голова Донецької ОДА.

За його словами, питання з жителями Слов’янська вирішуватиметься окремо, для них будуть організовані пересувні ділянки.

Тарута відзначив, що вже розпочався друк бюлетенів, і вони незабаром будуть надіслані в область. Також у найближчі дні з’являться списки виборців, заблоковані раніше для недопущення до них представників так званої Донецької народної республіки.

Нагадаємо, перший тур виборів президента призначено на 25 травня. Самопроголошене керівництво так званих Донецької і Луганської «народних республік» заявило, що в Донбасі вибори президента України від 25 травня не відбудуться.

Раніше в ЦВК повідомляли, що зрив виборів у Донбасі не вплине на визнання їх легітимності в цілому по країні.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.