Названо основні порушення в ході виборчої кампанії-2014

Основне порушення в ході виборчої кампанії 2014 року — напад на агітаторів, штаби кандидатів та порушення правил ведення виборчої агітації. Про це повідомила на прес-конференції координатор виборчих і парламентських програм громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ.

Вона зазначила, що в ході минулої виборчої кампанії найбільшу кількість порушень було зафіксовано саме в сфері використання адмінресурсу, на другому місці був підкуп виборців, на третmjve — незаконна агітація. Станом на сьогодні, представники мережі ОПОРА зафіксували 293 порушення на території всієї України.

«На першому місці — порушень правил ведення передвиборної агітації — 141 випадок. Можна говорити про те, що це не дуже серйозне порушення, яке не може вплинути на результат виборів. Наприклад, йдеться про агітаційні матеріали без вихідних даних», — сказала вона. На другому місці, за словами Айвазовської, перешкоджання веденню агітації.

«Ці факти як раз є досить-таки серйозними. Наші спостерігачі зібрали інформацію про спроби залякування, побиття агітаторів, в тому числі тих, які працюють на вулицях, в агітаційних наметах, напад на виборчі штаби або приміщення політичних партій, які є суб’єктами виборчого процесу», — сказала вона. За словами Айвазовської, поширення такого типу порушень є унікальним. Вона висловила сподівання, що на результати виборів це серйозно не вплине.

Нагадаємо, дострокові вибори президента України відбудуться цієї неділі.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.