Путін розповів про свій вплив на терористів в Україні

Президент Франції Франсуа Олланд в бесіді з президентом Росії Володимиром Путінимввечері 5 червня в Єлисейському палаці підкреслив необхідність припинення бойових дій в Україні. У свою чергу Путін сказав, що має «деякий вплив» на терористів в Україні. Про це повідомив телерадіокомпанії RTL міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус, який був присутній на цій зустрічі.

За його словами, Олланд і Путін обговорили також тему поставок російського газу в Україну. Фабіус підкреслив, що обидва президенти спілкувалися «дуже відкрито».

Фабіус повідомив також, що він і Франсуа Олланд наполягали на тому, що припинення військових дій в Україні має бути пріоритетною метою. «У свою чергу Путін визнав, що, можливо, має деякий вплив на проросійських сепаратистів, хоча і підкреслив, що він обмежений», — додав глава французького МЗС.

Крім того, Путін заявив, що був проти проведення референдуму про незалежність Луганської та Донецької областей від Києва, однак такий плебісцит відбувся.

Нагадаємо, українські прикордонники і Збройні Сили ведуть бої з проросійськими терористами вже безпосередньо в нейтральній смузі на кордоні України та Росії. Причому бандити атакують українських силовиків з боку Ростовської області і при відступі йдуть на територію РФ.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.