Питання про введення воєнного стану поки не стоїть — Міноборони

 

Михайло Коваль
Питання введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, де вже більше місяця проходить антитерористична операція, не розглядається. Про це, відповідаючи на відповідне питання журналістів, повідомив в.о. міністра оборони Михайло Коваль.

«Це питання не стоїть», — цитує главу оборонного відомства кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На питання, чи збирається засідання РНБО щодо введення воєнного стану, Коваль коротко відповів: «Ні».

Нагадаємо, раніше Сергій Пашинський, який був в.о. голови Адміністрації президента, заявляв, що в.о. президента Олександр Турчинов доручив профільним відомствам і міністерствам підготувати аналіз ситуації та викласти своє бачення щодо введення воєнного стану. «Олександр Турчинов доручив секретарю РНБО, міністру внутрішніх справ, міністру оборони, голові Держприкордонслужби та голові СБУ в п’ятницю, до завтрашнього ранку підготувати свою позицію щодо введення воєнного стану в цих регіонах. За законодавством військовий стан може вводитися на конкретних територіях», — вказав він.

Також перший віце-прем’єр Віталій Ярема вказував на те, що питання введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях можна буде розглядати тільки після інавгурації нового президента України.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.