Рада ЄС не прийматиме рішення щодо санкцій — МЗС Нідерландів

Рада міністрів ЄС із закордонних справ не розглядатиме питання введення нових санкцій, однак, якщо в них буде необхідність, це зможе зробити Європейська рада до кінця цього тижня. Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс.

«Не буде ніяких рішень щодо санкцій… Якщо буде така необхідність, то до кінця тижня ще збиратися Європейська рада, потенційно може вирішити це питання», — сказав Тіммерманс, слова якого наводить Європейська правда.

Нагадаємо, 19 червня Комітет постійних представників країн-членів ЄС у Брюсселі погодив проект рішення Ради міністрів закордонних справ ЄС, який буде затверджено 23 червня. Всупереч очікуванням, в цьому документі Євросоюз не планував запуск третього етапу санкцій по Російської федерації.

Раніше віце-президент США Джо Байден у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком у неділю відзначив, що Вашингтон з партнерами готує нові економічні санкції проти Росії. Вони будуть введені, якщо Москва не зупинить «потік зброї і бойовиків через кордон» в Україні і не використовує свій вплив, щоб публічно закликати сепаратистів скласти зброю.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.