Порошенко у вівторок зустрінеться з главою МЗС Німеччини

У вівторок, 24 червня, в Києві відбудеться зустріч президента України Петра Порошенка  з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром. За словами Штайнмайера, ця зустріч допоможе краще оцінити, як ЄС і сусіди України можуть допомогти Києву, повідомляєDeutsche Welle.

Штайнмайер відзначив, що цей тиждень є вирішальним для України. «Мирній план президента Порошенка і оголошенеприпинення вогню — це не тільки сміливий, але і вирішальний крок. Зараз ми очікуємо, що Росія продемонструє готовність до співпраці», — заявив німецький політик в Люксембурзі, де проходить зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС.

Така співпраця з боку Росії має означати запобігання подальшого проникнення бойовиків і зброї з території РФ в Україну, зазначив Штайнмайер. З іншого боку, Росія повинна використовувати свій вплив на групи сепаратистів, сказав міністр.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 23 червня в Донецьку відбудеться  засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану президента Петра Порошенка з врегулювання ситуації на сході України.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.