Порошенко: Рішення по АТО буде прийнято сьогодні в Києві

Президент України Петро Порошенко сьогодні ухвалить рішення з приводу антитерористичної операції в Донбасі. Про це він заявив на брифінгу в Брюсселі, повідомляє прес-служба глави держави.

«Рішення (про продовження або продовження припинення вогню) буде прийнято мною після повернення в Україну. Після проведення необхідних консультацій з міністром оборони, командуючим Національної гвардії, міністром внутрішніх справ, начальником Генерального штабу та іншими членами Ради національної безпеки і оборони», — сказав президент.

Він також зазначив, що оскільки період припинення вогню закінчується сьогодні о 22:00, то рішення «буде прийнято сьогодні».

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, нібито президент продовжив перемир’я на 72 години. Ймовірно, рішення про продовження перемир’я на три дні може бути пов’язано з вимогою Єврокомісії до Росії до 30 червня виконати конкретні кроки з деескалації в Україні. Зокрема — сприяти відновленню прикордонного контролю і припиняти в’їзд бойовиків з РФ. В іншому випадку в ЄС обіцяють застосувати новий рівень санкцій.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.