Депутати Верховної Ради вирішили працювати без літніх канікул

Верховна Рада вирішила працювати без літніх канікул. Таке рішення підтримали 288 народних депутатів. Відповідно до прийнятого рішення, четверта сесія Верховної Ради VII скликання закриється 2 вересня, в день відкриття п’ятої сесії.

Як передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ, депутати будуть один тиждень працювати в пленарному режимі, наступний- у комітетах, потім в округах, і знову — тиждень у пленарному режимі. Таким чином, у пленарному режимі депутати планують працювати з 22 по 26 липня, а також з 12 по 16 серпня.

Спікер ВР Олександр Турчинов зазначив, що при цьому він залишає за собою право в будь-який інший день зібрати пленарне засідання парламенту у разі потреби. Він зазначив, що народним депутатам під час роботи в округах слід пам’ятати про те, що закордонних округів в Україні немає, а лідер ВО Свобода Олег Тягнибок запропонував відібрати у депутатів дипломатичні закордонні паспорти і видавати їх тільки в тому випадку, якщо у депутатів є закордонні відрядження від українського парламенту.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.