Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо особливого режиму попереднього розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або в районі проведення антитерористичної операції. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, документ дає право на місцевості (адміністративній території), на якій діє правовий режим воєнного, надзвичайного стану, проведення антитерористичної операції, у разі неможливості виконання у встановлені терміни слідчим суддею повноважень тимчасово передавати їх відповідним прокурорам, які набувають додаткові процесуальні права. 

«Це дозволить підвищити рівень ефективності дій правоохоронних органів під час проведення АТО і сприяти більш оперативному виконанню ними завдань по знешкодженню терористів та притягнення до відповідальності їх посібників під час проведення антитерористичної операції», — зазначили в прес-службі. 

Нагадаємо, сьогодні Порошенко підписав закон щодо превентивного затримання в районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад 72 години. 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.