Порошенко готовий розпустити парламент

Конституційні підстави для розпуску нинішнього складу Верховної Ради України настануть на День незалежності. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час сьогоднішнього візиту до Миколаєва. 

Як повідомляє прес-служба президента, Порошенко зазначив: «Рішення (про долю парламенту, — ред.) буде прийнято тоді, коли настануть конституційні підстави, а їх час, як відомо всім, випадає на День незалежності». 

Президент повідомив, що проводитиме консультації з фракціями і керівництвом Верховної Ради з цього питання. «У своїх рішеннях я буду керуватися прагненням українського народу, а він вимагає перезавантаження, вимагає люстрації. Вибори — найкраща форма люстрації», — підкреслив він. 

Петро Порошенко зазначив, що, за останніми даними, підтримка народом проведення виборів до Верховної Ради перевищує 80%. Президент сказав, що готовий підтримати такий вибір народу. «Ми виконуємо те, чого хоче народ», — додав глава держави. 

Нагадаємо, 24 липня фракції УДАР і Свобода в парламенті оголосили про свій вихід з коаліції, що відкрило шлях до дострокових парламентських виборів. 

Якщо до кінця серпня депутати не сформують нову коаліцію, у президента України, за Конституцією, будуть всі підстави для розпуску парламенту і призначення дострокових виборів до Верховної Ради на 26 жовтня (якщо не буде скорочено термін передвиборної кампанії). 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.