Президент скасував візит до Туреччини і скликає РНБО

Президент України Петро Порошенко у зв’язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області скасував робочий візит до Турецької Республіки. 

«Я прийняв рішення скасувати робочий візит до Турецької Республіки у зв’язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області, зокрема в Амвросіївці і Старобешево, оскільки відбулося введення російських військ в Україну», — сказав Порошенко, слова якого наводить прес-служба президента. 

Порошенко повідомив, що сьогодні буде скликано засідання Ради національної безпеки і оборони для розробки плану подальших дій. «Місце президента сьогодні в Києві», — підкреслив глава держави. 

Україна має намір терміново ініціювати скликання засідання Ради Безпеки ООН. «Світ повинен дати оцінку різкого загострення ситуації в Україні», — сказав президент. 

За його словами, Україна звернеться до своїх європейських партнерів із закликом скликати надзвичайне засідання Ради Європейського Союзу. 

Президент зазначив, що прийняв рішення скасувати візит, незважаючи на сім запланованих двосторонніх зустрічей, які планувалися в рамках урочистостей з нагоди вступу на посаду президента Турецької Республіки. 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.