КМУ просить спростити ввезення продукції оборонного призначення

Кабінет міністрів України пропонує парламенту змінити ряд норм Митного і Податкового кодексів в частині спрощення ввезення продукції оборонного призначення. Відповідні законопроекти NN 4555а і 4556а зареєстровані Верховною Радою 29 серпня. 

Як наголошується в пояснювальних записках до документів, існуюча на сьогодні законодавча база не дозволяє Міністерству оборони в повній мірі і оперативно реагувати на виклики при виконанні завдань з відбиття збройної агресії та захисту держави під час особливого періоду або під час надзвичайного стану. 

Автори законопроектів відзначають, що внесення змін в митне і податкове законодавство дозволить спростити ввезення на митну територію України продукції оборонного призначення, а також забезпечить високоякісними сучасним озброєнням і військовою технікою підрозділи, які беруть участь в антитерористичній операції. 

Нагадаємо, як повідомив раніше президент України за підсумками поїздки в Брюссель, країни ЄС нададуть Україні військово-технічну допомогу. Це, за словами президента, дозволить Україні серйозно підвищити боєздатність армії. Велика частина допомоги буде присвячена «нелетальній зброї найвищої якості і найсучасніших зразків, які виробляються в ЄС». 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.