НБУ запровадив додаткові механізми стабілізації грошово-кредитного ринку

КИЇВ. 2 вересня. УНН. НБУ запровадив додаткові механізми стабілізації грошово-кредитного ринку. Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.

За підсумками аналізу результатів заходів, запроваджених постановою Правління Національного банку України від 30.05.2014 № 328 “Про врегулювання діяльності фінансових установ та проведення валютних операцій”, Національний банк України прийняв рішення про тимчасове продовження дії цих заходів і запровадження окремих додаткових механізмів впливу на ринок. З цією метою Правління Національного банку України ухвалило постанову від 29.08.2014 № 540 “Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України” (далі – Постанова № 540).

Постанова № 540 набирає чинності з 2 вересня 2014 року та діє до 02 грудня 2014 року включно, тобто передбачені зазначеною постановою тимчасові заходи діятимуть протягом трьох місяців. Ці заходи мають на меті недопущення використання фінансової системи України для відмивання грошей і фінансування тероризму та створення належних умов для ефективного використання діючих механізмів контролю, спрямованих на запобігання відпливу капіталу та призупинення проведення операцій, що мають підвищений ризик їх використання з протиправною метою.

Як повідомлялося, Національний банк України в рамках підтримки гривні вирішив з 2 вересня в п’ять разів посилити вимоги до відкритої валютної позиції банків.

Як відомо, Національний банк України заявив про намір коригувати офіційний курс валют в залежності від ситуації на валютному ринку.

Джерело: УНН
 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.