Верховна Рада підтримала закон про люстрацію влади

Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроект №4359а «Про очищення влади». Документ підтримав 231 народний депутат.

«Законом визначено правові та організаційні засади проведення процедури очищення влади від осіб, визначених цим законом, з метою утвердження в суспільстві верховенства права, законності, підвищення ефективності боротьби з корупцією», — повідомляє парламентська прес-служба. 

Метою закону є відновлення довіри до влади і створення умов для побудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів. 

Документом пропонується проведення перевірки при вирішенні питання про можливість призначення особи, як суб’єкта перевірки, на посаду в органах влади, а також організація процедури перевірки осіб, які є суб’єктами перевірки на відповідність певним законопроектом критеріям, з метою вирішення питання про можливість їх подальшого перебування на відповідній посаді. 

Закон прийнято з урахуванням поправок. 

Раніше Верховна Рада провалила проект Закону «Про систему спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції», направлений до парламенту президентом. 

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.