Кабмін затвердив список санкцій з більше 1200 осіб і компаній

Кабінет міністрів України схвалив і вніс на розгляд Ради нацбезпеки і оборони пропозиції про застосування персональних санкцій відносно більш 1200 юридичних та фізичних осіб, причетних до агресії проти України. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«На виконання прийнятого парламентом за ініціативою уряду закону України «Про санкції» 12 серпня Кабінетом Міністрів схвалені та внесені на розгляд РНБОУ пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів відносно 209 юридичних і більш 1000 фізичних осіб, причетних до підтримки агресії РФ проти України», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 14 серпня Верховна Рада України прийняла в цілому проект закону про санкції проти Росії №4453а. Відповідаючи на запитання народних депутатів про те, чи будуть санкції стосуватися громадян України, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюксказав: «Санкції стосуються лише держави-​​агресора, тільки іноземних суб’єктів господарювання, тільки діячів іноземної агентури та іншої гидоти, яка не дає Україні жити».

Закон було опубліквано в офіційній пресі 11 вересня. Документ затверджує перелік санкцій, серед яких: блокування активів, обмеження торгових операцій; припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень по території України; анулювання різного роду ліцензій, заборона участі в приватизації, заборона в’їзду на територію України, припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, позбавлення державних нагород України та інше.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.