Мінсоцполітики: переселенцям виділять по 442 грн на оренду житла

У Міністерстві соціальноїполітики вважають, щосоціальної допомоги в розмірі442 грн на працездатногопереселенця повинно вистачитина оренду житла. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник міністра — керівник апарату МінсоцполітикиВіктор Іванкевич, передаєкореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи постанову уряду про виділення соціальної допомоги, Іванкевич сказав, що це — допомога на проживання, у тому числі на оплату ЖКГ. «Це рішення прийнято передзимовим періодом з метою вирішення проблем. Ви знаєте, що спочатку цих людейселили компактно в будинках відпочинку, в санаторіях, але не скрізь є можливістьперезимувати, не скрізь це житло призначене для зими, тому було прийнято рішеннядавати таку допомогу . Ця допомога буде даватися протягом шести місяців. длянепрацездатних осіб розмір 884 грн на місяць, для працездатних — 442 грн на місяць,але не більше 2400 грн на сім’ю. Цих грошей має вистачити на те, щоб можна було орендувати житло підходяще, щоб пережити зиму», — сказав він.

За словами Іванкевича, ті сім’ї, які розселені в пансіонатах і санаторіях, повинні розуміти, що держава компенсувала їх проживання в таких установах до 10 жовтня — дотого моменту, коли почала працювати програма соцдопомоги. «Тобто, коли вониотримають ці кошти, вони повинні визначитися і домовитися в цих санаторіях, де вони зможуть перезимувати, про вартість проживання, за яке вони все одно повиннізаплатити», — зазначив він.

На запитання журналістів, скільки, на його думку, коштує оренда житла в Україні,Іванкевич сказав: «Дуже по-різному. У Києві вона, напевно, найвища». На додаткове запитання, чи намагався він зняти житло в Києві за 442 грн, Іванкевич відповів: «Якщо йдеться про сім’ю то вона може отримати 2400 грн. За ці гроші можна зняти якщо неквартиру, то як мінімум кімнату, навіть в місті Києві. Я не намагався, тому що я живу вКиєві. Крім Києва, є дуже багато районних центрів та інших місць нашої держави».

Нагадаємо, 7 листопада віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич заявив, щокількість тимчасово переміщених осіб із зони АТО досягла 400 тисяч чоловік.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.