В Україні стартує другий етап люстрації чиновників

В Україні 24 листопада стартував другий етап перевірки чиновників у рамках закону про люстрацію. Текст відповідного розпорядження президента України №1262 / 2014-рп оприлюднений на сайті глави держави.

Документом визначено, що з 24 листопада буде проведена перевірка достовірності відомостей про застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 закону України «Про очищення влади» (далі — перевірка), щодо перших заступників та заступників голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів центрального управління Служби безпеки України, генерального прокурора України.

З 1 грудня починаються перевірки голів та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, голови Служби зовнішньої розвідки України, начальника управління державної охорони України, глави Адміністрації президента України, керівника Державного управління справами, голів місцевих державних адміністрацій.

Вказаним розпорядженням голові Адміністрації президента доручено проконтролювати проведення перевірки чотирьох структурних підрозділів АП.

Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, процедура люстрації в Україні пройде в чотири етапи і затягнеться до 2016року.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.