Україна і Казахстан відновлюють військову співпрацю

Україна і Казахстан відновлюють військово-технічне співробітництво. Про це під час спільної заяви з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим повідомив президент України Петро Порошенко, — передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

«Ми в повному обсязі відновлюємо військово-технічне співробітництво. Досвід і потенціал українського військово-промислового комплексу буде в повному обсязі задіяний для зміцнення військової спроможності Казахстану», — сказав він.

Порошенко назвав неприпустимою ситуацію, в якій за два останні роки обсяг товарообігу між Україною і Казахстаном впав на 30%. За його словами, найближчим часом буде відновлено діяльність міжурядової комісії з економічного співробітництва.

Найперспективнішим він назвав співпрацю у сфері машинобудування, включаючи енергетичне машинобудування. «Продукція українських підприємств, таких як Турбоатом, Запоріжтрансформатор, Зоря-Машпроект, використовуватиметься для будівництва енергетичних обсягів на території Казахстану. Потужності українських будівельних компаній будуть використовуватися при підготовці Експо-2017», — зазначив він.

Порошенко додав, що окремо обговорив з президентом Казахстану Назарбаєвим співробітництво в галузі космосу. «Можливості нашого ракетоносія і можливості наших виробництв — КБ Південне, завод Антонова і можливості казахські, включаючи космодром Байконур, будуть об’єднані для отримання результату», — зазначив він.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.