Юрій Кравець: «Ставши депутатом Верховної Ради України, я першим своїм кроком вступлю до фракції Об’єднаної Опозиції»


Головне для будь-якого політика і громадського діяча – це визначеність, прогнозованість, доступність та людяність. Розуміючи це, я вважаю своїм обов’язком довести до громади свою політичну та громадську позицію.

Почну зі свого політичного шляху. У 2003 році, будучи членом партії «Реформи і порядок», я очолив Броварський міськрайонний штаб кандидата у Президенти України Ющенка В.А. У 2004 році став його довіреною особою по Броварському виборчому округу, який включав у себе Бровари, Броварський район, Баришівський район і Березань (як і сьогодні). У ті часи моїми заступниками були керівники Броварських організацій «Батьківщини». Пліч-о-пліч ми боролись із режимом Кучми-Януковича. І броварські керівники «Батьківщини» Анатолій Кривонос та Галина Нетяга віддали всі сили для перемоги. І хоча зараз є багато нарікань та претензій до тогочасних лідерів, я не жалкую про свою позицію.

Далі ми, спільно з «Батьківщиною», пройшли не одну виборчу кампанію. 2006, 2007 – парламентські вибори, 2010 – вибори Президента України. Партія «Реформи і порядок», яку я представляв на той час, у 2007 році стала повноправним членом Блоку Юлії Тимошенко.

Паралельно я тісно взаємодіяв із національно-патріотичними силами, які здійснювали і здійснюють активну діяльність щодо розбудови нашої держави.

Всі ці роки я послідовно і стабільно працював для людей. 9 років приймаю людей, консультую їх, виборюю їхні права у різних судах по всій України. Кожен броварчанин знає, де знаходиться приймальня «Варти» та Юрія Кравця, вже 2 роки працює приймальня у Березані. Ще у 12 регіонах працюють юристи Правозахисної Групи «Варта», яку я очолюю. Щодня надається допомога. І так багато років. Вибори минають, а робота правозахисників продовжується.

Мені близькі по духу ці сили, які зараз є Об’єднаною Опозицією і я підтримую  їхню програму розбудови нашої держави.

«Батьківщина» і «Свобода» поклали на свої плечі велику відповідальність за долю країни. Я готовий разом з ними пройти цей нелегкий шлях. Переконаний, що мої знання і вміння знадобляться у Верховній Раді, оскільки Закони це моя робота і моє покликання. Люди забувають, що у Раді пишуться Закони, за якими ми живемо, і писати їх мають ті, хто це вміє, а не масажисти та бізнесмени.

Ми бачимо, як кандидати викидають сотні тисяч доларів, а то й і не один мільйон, для того, щоб потрапити до Ради. Навіщо це їм потрібно? І чи в стані вони будуть думати про щось інше, ніж про те, як повернути витрачені кошти та заробити нові?

На жаль, кандидати не мають звички працювати з людьми. Простіше купити голос – гречка, дитячі майданчики, обіцянки. Арсенал кандидата перед виборами широкий. От тільки після виборів робота зупиняється і вже не видно нікого, крім тих, хто і до виборів стабільно працював.

Висновок один. Маємо навчитись розрізняти виборчі технології і справжню роботу. Задайтесь питанням, чи вірите ви у те, що після виборів кандидат, за якого ви голосуватимете, буде й далі працювати для вас і допомагати людям? Якщо відповідь – так, тоді він заслуговує вашої підтримки, якщо ж ні чи не знаю – тоді ви обманюєте самі себе.

Я йду у народні депутати Верховної Ради України для того, щоб захистити права кожного українця. Багато достойних людей вже не потраплять до парламенту. Відсутність, наприклад, Юрія Кармазіна, який вичитував всі законопроекти і сам писав Закони, які приймались – негативно скажеться на якості Ради. Якщо ми оберемо тих, хто не має ні найменшого уявлення, що робити в українському парламенті, тоді матимемо велику купу «тушок», які здадуть свої картки «Чєчєтовим» і потраплятимуть у стіни парламенту декілька разів на рік.

Хіба такий ми хочемо парламент?

Як правозахисник, розумію всю абсурдність вироку Юлії Тимошенко. Підпис під договорами ставив голова НАК «Нафтогаз України» — Дубина, а сидить Юлія Тимошенко. Назвати це можна тільки одним словом – політична диктатура!

Ставши депутатом Верховної Ради України, першим своїм кроком я вступлю до фракції Об’єднаної Опозиції.

9 років захищаю права людей і зараз розумію, що у парламенті потрібно бути не одинаком, який бореться із системою, а членом команди, яка змінить цю країну на краще. Диктатура має бути знищена. Янукович та його чиновники-злодії мають сидіти у тюрмі та відповідати за всі порушені права українців.

Я щодня стикаюсь із бандитами при владі і боротьба стала для мене життям.

Будучи багато років членом Блоку Юлії Тимошенко, висловлюю свою категоричну позицію щодо звільнення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка та притягнення до відповідальності справжніх винуватців та організаторів хаосу в Україні.

Тимошенко і Луценко – ВОЛЮ!

Янукович має бути усунений від влади і відповідати за свої злочини!

Опозиція має бути міцна і ерудована, щоб покарати злочинну владу і звільнити політичних в’язнів.

Завжди послідовний у своїх кроках, Юрій Кравець.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.