Громада може і має доручити захищати свої права правозахисникам!


handshakeПроблема всіх громад полягає в тому, що ми не готові захищати самі себе. Хтось зневірений, хтось втомлений, а комусь просто лінь. Звідси маємо ситуацію, коли влада наступає нам на горло комунальними тарифами, забирає наші пенсії і соціальні виплати, краде нашу землю. Простими словами, на кожному кутку порушують наші права.

Мої намагання підняти людей на захист самих себе мали перемінний успіх. Наприклад: вже декілька років намагаюсь спонукати броварчан почати судові процеси щодо стягнення коштів з комунальних служб (ЖЕК, «Служба замовника», Тепловодоенергія, РЕМ) за невиконані або неякісно надані послуги. Чи, наприклад, зобов’язати відповідну міську раду віддати прибудинкову територію у сумісну власність всіх власників багатоквартирного будинку. Навіть утворив для таких дій  85 будинкових і вуличних комітетів. Наразі більш-менш активними є 51. Та почати судові процеси не вдається. Люди не готові, навіть при повній підтримці фахівців, це робити. От, мовляв, аби хтось все за нас зробив, відсудив, відвоював – тоді друге діло.

Чи, наприклад, пільговики. До честі пільговиків, десятки тисяч дітей війни, чорнобильців, пенсіонерів, ветеранів війни, афганців, молодих мам – піднялися і відсудили свої пенсії і соціальні виплати. І переважна більшість з них отримала свої гроші. Та влада заморозила процес виплат. Єдиною зброєю у вирішенні питання всіх пільговиків залишився Європейський суд, який присуджує від 30 до 150 тис. грн. пільговикам за їхні моральні страждання. Але знову зневіра, втома і лінь не дають поставити крапку у намаганнях влади поставити на коліна свій же народ.

Знову лунає: «Ось аби хтось взявся і вирішив всі ці питання для нас!».

І так у всіх проблемах. Ми не боремося і нам сідають на шию.

Цьому потрібно покласти край!

Громада може доручити правозахисникам захищати свої права та інтереси у всіх інстанціях та судах всіх рівнів, в тому числі і в Європейському!

Для цього потрібно підписати договір-доручення розроблений Правозахисною Групою «Варта» і особисто мною – Юрієм Кравцем.

Цей договір надасть повноваження мені і моїм юристам безкоштовно захищати ваші права у всіх інстанціях. І якщо у вас є проблема у комунальній сфері зі службами, у соціальній — з управліннями пенсійних фондів та соціального захисту, чи може земельний відділ та БТІ порушують ваші права і незаконно вимагають від вас гроші – ви просто телефонуєте в Групу і юристи, згідно підписаного вами договору-доручення, починають діяти.

Це буде серйозний крок до об’єднання громади та щоденного захисту прав.

Оперативно будуть вирішуватись питання перевезення пільговиків, оскільки у чинному законодавстві немає обмежень у кількості перевезення і маршрутні таксі мають брати всіх пільговиків як по місту, так і до столиці. Єдине обмеження передбачено рішенням міськвиконкому. Скасувавши його у суді – зникне перепона. Держава відшкодовує гроші на перевезення всіх пільговиків, тоді чому возять тільки декількох на одну маршрутку? І питання стоїть не в тому, щоб провести тролейбусну лінію і списати 250 млн.грн., а в тому, щоб заставити чиновників і перевізників виконувати Закон. Хамство і неповага до пасажирів процвітає у громадському транспорті.

Ось так відстояла свої права жителька Києва: «Пенсіонерка, яка під час поїздки у маршрутному автобусі отримала перелом ноги, одержить від комунального підприємства «Київпастранс» 43 тис. грн грошової компенсації. Про це повідомив відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва».

Маючи повноваження згідно договору-доручення, я не буду чекати, коли пільговики до мене звернуться, а самостійно почну вирішувати проблему перевезення пільговиків.

Так само, я почну готувати заяви до Європейського Суду, стягувати гроші з комунальних служб і доб’юсь передачі прибудинкових територій власникам квартир, розберусь із земельними інститутами, які роками виготовляють документацію на землю, з БТІ за їхні завищені тарифи. Так буде у всьому!

Таким чином, зруйнуємо зневіру, подолаємо втому, знищимо лінь.

Громада може і має доручити правозахисникам захищати свої права!

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.