Почав працювати медійний проект «Вартовий»

У пятницю 13 січня (я не забобоний))) розпочав працювати медійний проект «Вартовий». Що це таке?  Це постійно діюча знімальна група або оператор, завдання яких реагувати на гарячі точки Броварів та району (з цих рідних мені регіонів почну). Координацією їхніх дій займатимусь особисто. У планах: перевірка стану кожного будинку міста, системи теплопостачання (в рамках протесту «Комунальна революція у Броварах»), доріг, підтримка захисту прав жителів міста і району, опитування на болючі теми, висвітлення акцій непокори, мітингів, сесій міста і району, перевірка  якості надання послуг у всіх сферах  і багато чого іншого. Всі відеоматеріали будуть розміщені на блозі, сайті «Варта» та розіслані або розміщені на інтернет-порталах та телевізійних каналах. Частина матеріалів буде опубліковано у газеті «Варта» та в інших ЗМІ.

Якщо ви вважаєте, що ваша проблема чи питання потребує висвітлення — телефонуйте 067-406-60-24, 4-61-84 або надішліть запит у коментах блога (залишайте свій контакт для звязку).

13 січня група була у с. Погреби, здійснювала опитування місцевого населення. Найближчими днями розмістимо відео.

17 січня оператор буде присутній на зустрічі міського голови з обманутими інвесторами ( броварчанами) будівництва будинку по вул. Черняховського 21б. Сьогодні я спілкувався з їхньою ініціативною групою і вирішив втрутитись у вирішення проблеми.

18 січня — знімальна група  і я, будемо в районі озера у Старому місті.  Розбиратимемо питання відсутності освітлення у тому районі. До речі там є випадки згвалтування жінок. Міліція і міська влада закриває на це очі. Буду відкривати!

Це невеличкий анонс на декілька днів, щоб ви розуміли режим роботи проекту «Вартовий». Не бійтесь озвучити свою проблему.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.