Перші відеосюжети «Вартового»

revolution-fistНа сторінці Варта-TV  розміщені перші матеріали медіа-проекту «Вартовий». Це зустріч броварчан з міським головою, які вклали свої гроші у довгобуд по вул. Черняховського 21-б , опитування у с. Погреби Броварського району щодо створення національного парку «Придесення», порушення прав пільговиків та розкрадання пайових земель та ситуація  відсутністю освітлення у парковій зоні біля озера у Старому місті. Через цей парк батьки йдуть додому забираючи свою малечу з дитсадка «Ялинка». Там же зафіксовані факти згвалтування та побиття людей. І це не спонукало місцеву владу до рішучих дій!!! Тому доведеться змушувати їх до порядку.

В подальшому відеоматеріали будуть поступати регулярно. Надіюсь, що за рахунок поширення інформації у інтернет просторі вдасться зрушити ряд проблем  мертвої точки. Також для вирішення питань буде надаватись оперативна юридична допомога.

Хочу звернутись до активних броварчан. Якщо ви вважаєте, що той чи інший може допомогти вирішити питання, прошу вас посприяти розігнати даний матеріал по всесвітній павутині. Чим більше людей зможе подивитись критичні матеріали, тим більше відкриються у людей очі на дії влади різних рівнів. Гласність завжди була сильною зброєю)))

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.