Як броварська влада затіяла капітальний ліфтовий прорив

Почну спочатку. Жителі будинку №5 по вул. Постишева звернулись до мерії з проханням  замінити старий ліфт, якому більше 25 років на новий. Ну, звісно, всі розуміли, що нового не буде, але хоча б капремонт можливий. І цей довгоочікуваний капремонт настав, я б сказав навіть повний капремонт настав. Подарували це диво напередодні 8 березня. Жінки звісно зраділи. Ліфт регулярно застрявав і шалено шумів, видаючи звуки вмираючого звіра.  Та 8 березня настало, вже й чоловіки всі подарунки жінкам вручили, а ліфт так і не запрацював. Сказали, запрацює через 3-4 дні. Тоді ще ніхто не знав, що цей дощ надовго.

Минали дні, старенькі з останніх сил долали сходи, а молоді мами тягали коляски та дітей зверху вниз і навпаки. Всі стали майже спортивної статури, почули ще з десяток обіцянок від комісій, які приймали ліфт, до міського голови, що ось-ось вже завтра-післязавтра все запрацює і….

І сьогодні 2 квітня, люди тихо лаючи владу і читаючи про мільйон, який виділили на ліфти у місті, не розуміють, чому у будинку всі 3 під’їзди страждають від  безсилля влади у вирішенні простого питання.

А за виділені кошти владі все таки доведеться відповісти та відзвітувати, бо капітальних змін не помітив ніхто. Хіба що, заміна кнопок є капремонтом.

Виявляється до влади небезпечно звертатись за допомогою, можуть забрати те, що вже є. До ремонту, ліфти принаймні працювали!

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.