Ветеранам підвищено пенсії

З 1 травня інваліди війни II і III груп із числа учасників бойових дій  у період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років та учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, отримуватимуть підвищені пенсії. Зокрема щомісячну державну адресну допомогу до пенсії виплачуватимуть в розмірі, встановленому для інвалідів війни I групи. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 13 березня 2013 р. № 151 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656».

Відповідно до урядового документа у ветеранів Великої Вітчизняної війни вищеназваних категорій щомісячний розмір пенсійної виплати становитиме 2548 гривень. Учасникам бойових дій та інвалідам війни II і III груп, яким 85 років виповниться після 1 травня 2013 року, розмір підвищення пенсії буде збільшено при досягненні вказаного віку.

Перерахунок пенсій буде здійснено автоматизованим способом, що не вимагає особистого звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду, зазначає департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.