ДАІ просить водіїв 1 вересня їздити з увімкненими фарами

Державтоінспекція просить водіїв бути уважними на дорогах у День знань і пропонує 1 вересня пересуватися з увімкненим ближнім світлом фар.

Про це повідомив заступник начальника департаменту ДАІ України Володимир Рєзніков на брифінгу в Києві у вівторок.

Він сказав, що напередодні та на початку нового навчального року Державтоінспекція запроваджує загальнодержавні профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

Такі заходи проводяться з 29 серпня по 20 вересня для того, щоб не допустити ДТП з участю дітей, а також навчити школярів правилам поведінки на дорозі.

«Звертаюся до водіїв: я хотів би попросити їх бути максимально уважними та обережними, знизити швидкість, коли будуть проїжджати біля шкіл… Також прошу водіїв, у порядку винятку, давайте у цей день будемо їздити з увімкненими фарами», – сказав він, звертаючись до водіїв.

При цьому він додав: «Ми повинні не допустити ДТП з участю дітей».

Окрім того, за словами заступника начальника ДАІ, Державтоінспекція проводить обстеження біля кожного навчального закладу на предмет наявності дорожніх знаків, розмітки, а також належного стану дорожнього покриття.

Як відомо, за сім місяців цього року на дорогах України сталося 2102 ДТП за участю дітей, в яких загинула 141 дитина та травмовано 2276 неповнолітніх.

По материалам: http://zik.ua

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.