Суд забрав ділянку під житловим довгобудом у броварської «еліти-центр»

Суд визнав недійсним з моменту реєстрації договір оренди земельної ділянки площею 0,93 га по вул. Черняховського, 21-б у Броварах. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 16 серпня.

Цей договір 15.08.2011 уклали Броварська міськрада і ТОВ «Т-Фактор» строком на 5 років для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери.

Суд встановив, що проект відведення ділянки фірмі «Т-Фактор» не розроблявся. Крім того, не було проведено земельні торги.

Фірма посилалася на те, що на момент передачі ділянки на ній знаходився об’єкт незавершеного будівництва, власником якого є ТОВ «Північзахідтрансбуд», у зв’язку з чим проведення земельних торгів не є обов’язковим. Але суд ці доводи до уваги не взяв, оскільки вказаний об’єкт не є власністю «Т-Фактору».

Засновником ТОВ «Т-Фактор» є киянин Олександр Череп. Він же є директором ТОВ «Північзахідтрансбуд». Ці фірми зареєстровані за однією адресою у Броварах. Засновницями «Північзахідтрансбуду» є Кристина Череп і  Наталія Соболєва.

Нагадаємо, торік броварська правозахисна група «Варта» назвала об’єкт незавершеного будівництва по вул. Черняховського, 21-б «броварським «еліта-центром». У це будівництво ще у 2006 році вклали гроші 160 інвесторів, які досі не можуть отримати ні житла, ні грошей. У «Варті» повідомили, що «Т-Фактор» пропонував інвесторам доплатити ще по 40,5 тис грн., щоб добудувати будинок. Крім того, правозахисники підозрювали, що фірма планувала взяти кредит у банку, залишивши у якості застави недобудований будинок.

По материалам: http://nashigroshi.org

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.