Уряд готує концепцію розвитку сільських територій до 2025 року

В Україні продовжується робота над виконанням завдання Президента щодо розвитку сільських територій. Так, Уряд продовжує підтримку селянських господарств через сільгоспкооперацію та бюджетні програми. Мінагрополітики розробляє проект концепції розвитку сільських територій на період до 2025 року, яка забезпечить максимальний розвиток сільських територій усіх регіонів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Президент Віктор Янукович наголосив, що вирішення проблем розвитку сільських громад має стати окремою темою для держави. Адже в Україні налічується понад 28 тисяч сільських населених пунктів. У них проживає третина населення. Звісно, розвиток цих територій – не лише питання агропромислового комплексу. Однак Уряд, зокрема, Мінагрополітики, продовжує роботу над вирішенням цього питання. Наприклад, через розвиток сільгоспкооперації та виплати бюджетних дотацій селянським господарствам», – наголосив Микола Присяжнюк.

Так, за словами Міністра, в Україні діють 976 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Ці сільгоспкооперативи вже об’єднали понад 30 тисяч осіб, які утримують 22,3 тисячі голів ВРХ. А у 2013 році цими кооперативами створено 2518 робочих місць. Однак, Микола Присяжнюкнаголосив, що це лише початок, тому у 2014 році планується посилити підтримку кооперації.

Також Міністр додав, що у Мінагрополітики продовжується розробка нового концептуального документа. «Ми працюємо над проектом Концепції розвитку сільських територій. Цей документ охоплює період до 2025 року. Він відрізнятиметься від попередніх аналогічних програм. Зокрема, після прийняття цього документа будуть розроблюватися локальні стратегії розвитку сільських територій.

Вони будуть прийматися відповідними місцевими радами. Адже так можна буде максимально використати особливість кожного регіону України», – додав Микола Присяжнюк.

По материалам: http://www.kmu.gov.ua/

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.