Нові попереджувальні знаки на вулицях Києва

Дизайнер Ігор Скляревський створив серію табличок, які популяризують «громадську варту» в районах. Перша партія вказівників встановлена ​​на вулиці Червоноармійській у районі метро «Палац Україна».

Таблички нагадують місцевим жителям, що на вулицях «стало небезпечно» пити, смітити «гоп-стопити», «голосно гульбасити» і що відтепер «квартал під охороною».

Як розповів Скляревський «Українській правді. Життя», коли він почав робити ці таблички, у нього було два головних завдання.

«По-перше, мені хотілося якось допомогти самообороні з ідентифікацією. Я зробив логотип і наклейки, які можна надрукувати на жилетах або наклеїти на машини, щоб люди не нападали на своїх же в пошуках «тітушок», — каже дизайнер.

«А по-друге, мені захотілося пояснити людям, що якщо раніше вважалося, що жлобство — це погано, то тепер активне й агресивне жлобство — ще гірше. Крім того, бути агресивним жлобом стало небезпечно, тому що тепер цим займається не тільки міліція, а й звичайні люди», — пояснює Скляревський.

Дизайнер збирається викласти файли для друку у відкритий доступ і закликає всіх роздруковувати наклейки і розміщувати там, де є необхідність.

За матеріалами «Українська правда. Життя»

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.