Мобілізацію планується провести протягом 45 днів у всіх областях України

Верховна Рада затвердила указ президента про часткову мобілізацію. У Збройні Сили планується призвати 20 тисяч осіб, ще 20 тисяч — до складу Національної гвардії. За те, щоб затвердити указ президента про часткову мобілізацію, проголосували 275 народних депутатів.

Як передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ, мобілізацію планується провести протягом 45 днів у всіх областях України. На території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя мобілізація проводиться з числа громадян, які в добровільному порядку висловили бажання бути покликаними на військову службу.

Указом голові СБУ, начальнику Управління держохорони, голові Служби зовнішньої розвідки, вищому командуванню Національної гвардії, керівникам центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є військові формування, перевести ці формування, а також оперативно-рятувальну службу цивільного захисту на організацію і штат воєнного часу.

Виконуючий обов’язки президента , спікер Олександр Турчинов уточнив, що при проведенні часткової мобілізації ставка робиться в першу чергу не на 18-річних хлопців, а на добровольців і фахівців, які вже проходили службу в армії.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Оставьте свой отзыв!

Вы должны быть авторизированы чтобы оставлять комментарии.